Перейти до основного вмісту

“Вже позажиралися”: у мережі бурхливо відреагували на ідею відправити офіцерів із військкоматів на передову


В українській мережі з'явились петиції, в яких вимагається відправити на передову кадрових військових, які перебувають у територіальних центрах комплектування (військкоматах), та замінити їх на жінок-військових чи інвалідів війни. 

Автори петицій стверджують, що багато військових із спеціальностями та необхідною спеціалізацією не захищають Україну, а займаються бюрократичними справами. 

Петиції мають підтримку від багатьох українців, а соціальні мережі активно обговорюють це питання. Деякі користувачі пропонують відправляти на передову офіцерів з відповідним досвідом, щоб вони могли демонструвати свій приклад. 



Інші користувачі вважають, що на їхні місця мають прийти військові-інваліди, які мають досвід війни та вищу освіту. Українці переконані, що військові, які мають спеціалізацію та досвід війни, мають захищати країну.


Коментарі

  1. Згідний, тому що диму без вогню не буває. Там в военкоматах вже так позажиралися, що їхні пики вибачте за порівняння - вже більше запухлі як моя задниця. В народі говорять недарма : що в военкоматах появився Робін Гуд - відбирає повістки від багатих і роздає їх бідним. Я з цим згідний. І правильно кажуть що позажиралися.

    ВідповістиВидалити
  2. Як депутату вручили повістку, на вулиці, то вже ой-ой як забігали.Навіть засідання будуть скликати...А простим хлопцям можна де завгодно!
    Там такі не потрібні теж.Але нехай схуднуть трохи, а тоді знатимуть за що голосувати, а за що- ні...

    ВідповістиВидалити
  3. Давно это пора сделать

    ВідповістиВидалити
  4. Наші 4 депутати селищноі були на війні . Чому були бо один з імплантами воює а інший вже спісяний хоч здоровий як бик от вам і даптати хренові . А на рахунок робінгудів це бомба- вдале порівняння . Слава дійсно Захисникам ! Хай береже Вас Господь ! А полеглим в боях світла пам`ять і вічний спокій . Україна понад усе !!!!

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

Олена втратила чоловіка. Син Ігор, не приїхавши на похорон, з’явився лише через три дні і з холодною заявою сказав: — Вимітайся з квартири, це квартира батька! Олена, не знайшовши сили сперечатися, вирішила покинути квартиру і повернутися до свого рідного села. Прийшовши до дому, вона стояла на порозі та дивилася на зарослий бур’яном двір. В голові крутилися думки, з чого ж почати все спочатку? На наступний день Олена пішла до магазину, і, повертаючись додому, побачила, як щось зрушилося в кущах біля її будинку.

У Олени помер чоловік, з яким вона прожила 21 рік. Це був її другий шлюб, а перший виявився невдалим. Проживши три з половиною роки, вона не знайшла в ньому нічого хорошого, крім доньки, за яку була вдячна колишньому чоловіку. Майже одразу після весілля він почав вести безвідповідальне життя, стверджуючи, що він ще молодий і не нагулявся. Олені це набридло, вона не так уявляла собі сімейне життя, і вирушила з донькою до батьків. З Ігорем, її другим чоловіком, вона познайомилась на весіллі подруги, коли їй було майже 30. Ігор також був у розлученні. Вражав її своїм серйозним поглядом сірих очей, спокоєм і галантністю. Через рік вони побралися. Вони не мали більше дітей — у неї була донька, а в нього син від першого шлюбу, якого виховувала колишня дружина. Ігор і Олена стали ідеальною парою: обидва життєрадісні, з багатьма спільними інтересами. Ігор швидко порозумівся з донькою Олени, полюбив її і виховував як свою. Вона називала його татом. Ігор ніколи не ображав Олену, вони щиро любили...

Юля зійшла з автобуса і, тримаючи важкі пакунки, попрямувала до рідної оселі. – Я повернулася! – вигукнула вона, відчинивши двері. – Юля, дитино! – всі поспішили їй назустріч. – Ми знали, що ти приїдеш! Ввечері, коли вся родина зібралася за великим обіднім столом, хтось постукав у двері. – Мабуть, сусіди прийшли привітати, – мама стенула плечима і пішла відчиняти. Вона повернулася не сама, а з «відвідувачами». Юля подивилася на людей, які зайшли до кімнати, і не могла повірити своїм очам.

Юля мовчки, з легкою тугою дивилася у вікно автобуса, який відвозив її далеко від рідного краю. На колінах лежала велика картата сумка, яку вона міцно притискала до себе. Дівчина взяла лише найнеобхідніше, але сумка все одно вийшла досить об’ємною. До того ж, бабуся поклала зверху пакет із теплими пиріжками, які наповнювали автобус апетитним ароматом свіжої випічки. Не втримавшись, Юля розстебнула блискавку і дістала два золотистих, рум’яних пиріжки. — Хочеш? — запитала вона хлопця, який, очевидно, зайшов у автобус раніше. Він без зайвих слів поступився їй місцем біля вікна, викликавши в Юлі теплі почуття. — Давай! — відповів він, ковтнувши слину. — Я Юля, — усміхнулася дівчина. — А я Степан. Вступати їдеш? — Так! У нас тут поблизу ні технікуму, ні інституту немає. Тільки на трактористів навчають, а я трактористом бути не можу. — А я теж вступати. Хоча в селі мені подобається, — додав він із легким зітханням. Дорога до міста тривала чотири години, за які вони встигли подружитися. Перед...

Мама запросила мене до себе і оголосила, що двокімнатну квартиру вона залишає моєму братові, а мені віддає стареньку дачу, що залишилася від бабусі. Мій чоловік сказав, що це несправедливо. Але я не стала сперечатися, погодилася і ми почали збирати кошти на ремонт.

Коли мій брат одружився, я вже жила окремо від мами в квартирі мого чоловіка. Мама залишалася сама у своїй двокімнатній квартирі, а брат із дружиною винаймали житло. Через деякий час мама отримала у спадок однокімнатну квартиру і дачу, які залишила їй бабуся. Мама вирішила допомогти братові й повідомила, що віддасть йому свою двокімнатну квартиру, а мені залишиться дача. Вона також сказала, що якщо я догляну її в старості, то однокімнатна квартира теж перейде мені. Я та мій чоловік розуміли, що таке рішення було несправедливим, але я вирішила не сперечатися. Мама завжди робить так, як сама вирішить. Ми взялися за ремонт дачі: збудували простору прибудову, встановили новий паркан, провели воду, опалення, облаштували ванну й туалет. Витратили всі наші заощадження, але тепер у будинку можна було комфортно жити цілий рік. Коли я вже чекала на другу дитину, чоловік запропонував переїхати на дачу. До його роботи було всього 30 кілометрів, діти дихали б свіжим повітрям, а нашу квартиру ми мог...